Phoenix Contact 3244631 stezaljka za priključenje sa svornjakom crno-žuta 5 kom.
- Kataloški br:
- 3581939 - 62
- Oznaka:
- 3244631
- EAN:
- 4046356724500
- Kataloški br:
- 3581939 - 62
- Oznaka:
- 3244631
- EAN:
- 4046356724500
Phoenix Contact 3244631 stezaljka za priključenje sa svornjakom crno-žuta 5 kom.
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stezaljka za priključenje sa svornjakom |
| Broj polova | 1 |
| Boja | crno-žuta |
| Nazivna struja | 520 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 520 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3244631 |
| Sadržaj | 5 kom. |
| Tip | RBO 16-FE |
| dim. | (Š x V x D) 54.8 x 164 x 91.8 mm |
| Širina | 54.8 mm |
| Visina | 164 mm |
| Dubina | 91.8 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.