Phoenix Contact 3247998 N/A plava boja 6 kom.
- Kataloški br:
- 3581965 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
- Kataloški br:
- 3581965 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
Phoenix Contact 3247998 N/A plava boja 6 kom.
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 33 x 54.8 x 164 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3247998 |
| Sadržaj | 6 kom. |
| Širina | 54.8 mm |
| Visina | 164 mm |
| Dužina | 33 mm |
| Tip | HC-RBO 16 BU |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.