Phoenix Contact 3248005 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581966 - 62
- Oznaka:
- 3248005
- EAN:
- 4046356585187
- Kataloški br:
- 3581966 - 62
- Oznaka:
- 3248005
- EAN:
- 4046356585187
Phoenix Contact 3248005 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
2,230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna redna stezaljka |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 6.3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6.3 A |
| Nazivni napon | 24 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3248005 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UT 4-HESILED 24 (5X20) 120KOHM |
| dim. | (Š x V x D) 6.15 x 57.8 x 74.98 mm |
| Širina | 6.15 mm |
| Visina | 57.8 mm |
| Dubina | 74.98 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Black |
| Width | 6.15 mm |
| Height | 57.8 mm |
| Depth | 74.98 mm |
| Rated voltage | 24 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Type of fuse insert | Other |
| Type of fuse holder | Other |
| Number of levels | 1 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 6.3 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.