Phoenix Contact 3260100 visokostrujna stezaljka siva 3 kom.
- Kataloški br:
- 3582037 - 62
- Oznaka:
- 3260100
- EAN:
- 4046356778725
- Kataloški br:
- 3582037 - 62
- Oznaka:
- 3260100
- EAN:
- 4046356778725
Phoenix Contact 3260100 visokostrujna stezaljka siva 3 kom.
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokostrujna stezaljka |
| Broj polova | 1 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 232 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 232 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3260100 |
| Sadržaj | 3 kom. |
| Tip | PTPOWER 95 |
| dim. | (Š x V x D) 25 x 105.5 x 108.7 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 105.5 mm |
| Dubina | 108.7 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 25 mm |
| Height | 105.5 mm |
| Depth | 108.7 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 25-95 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 25-25 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 25-95 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 232 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.