Phoenix Contact 3260106 stezaljka za zaštitni vodič 3 kom.
- Kataloški br:
- 3582041 - 62
- Oznaka:
- 3260106
- EAN:
- 4046356778749
- Kataloški br:
- 3582041 - 62
- Oznaka:
- 3260106
- EAN:
- 4046356778749
Phoenix Contact 3260106 stezaljka za zaštitni vodič 3 kom.
365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PTPOWER 95-PE |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | zeleno-žuta |
| Sadržaj | 3 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 3260106 |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 105.5 mm |
| Colour | Green/yellow |
| Width | 25 mm |
| Height | 105.5 mm |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| PEN function possible | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 25-95 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 25-95 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 25-95 mm² |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.