Phoenix Contact 3260148 odvojna tezaljka plava boja 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581912 - 62
- Oznaka:
- 3260148
- EAN:
- 4046356779081
- Kataloški br:
- 3581912 - 62
- Oznaka:
- 3260148
- EAN:
- 4046356779081
Phoenix Contact 3260148 odvojna tezaljka plava boja 10 kom.
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvojna tezaljka |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 57 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 57 A |
| Nazivni napon | 1500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3260148 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Tip | AGK 10-PTPOWER BU |
| dim. | (Š x V x D) 17.5 x 46.56081 x 39.15432 mm |
| Širina | 17.5 mm |
| Visina | 46.56081 mm |
| Dubina | 39.15432 mm |
| Colour | Blue |
| Width | 17.5 mm |
| Height | 46.56081 mm |
| Depth | 39.15432 mm |
| Rated voltage | 1500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-16 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-10 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 57 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.