Phoenix Contact 3270123 ranžirni razdjelnik siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3582004 - 62
- Oznaka:
- 3270123
- EAN:
- 4055626435190
- Kataloški br:
- 3582004 - 62
- Oznaka:
- 3270123
- EAN:
- 4055626435190
Phoenix Contact 3270123 ranžirni razdjelnik siva 10 kom.
320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ranžirni razdjelnik |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Nazivni napon | 250 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3270123 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Tip | PTRV 4 /YE |
| dim. | (Š x V x D) 8.3 x 64 x 55.5 mm |
| Širina | 8.3 mm |
| Visina | 64 mm |
| Boja priključnog elementa | žuta |
| Dubina | 55.5 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 8.3 mm |
| Height | 64 mm |
| Depth | 55.5 mm |
| Rated voltage | 250 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of levels | 4 |
| Number of clamp positions per level | 4 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 10 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.