Phoenix Contact 3270238 N/A bijela 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581959 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3581959 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 3270238 N/A bijela 10 kom.
28.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
28.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| dim. | (D x Š x V) 48.9 x 2.2 x 63.6 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3270238 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Širina | 2.2 mm |
| Visina | 63.6 mm |
| Dužina | 48.9 mm |
| Tip | D-PTRV 4 WH 4-1 LGS |
| Colour | White |
| Thickness | 2.2 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| End plate model | TRUE |
| Partition model | FALSE |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.