Phoenix Contact 3270406 N/A siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581923 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3581923 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 3270406 N/A siva 10 kom.
53.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 13 x 8.5 x 30 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3270406 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Širina | 8.5 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 13 mm |
| Tip | DF-PTMC-2-ZB |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.