Phoenix Contact 3273622 razdjelni blok zelena 8 kom.
- Kataloški br:
- 3582365 - 62
- Oznaka:
- 3273622
- EAN:
- 4055626667423
- Kataloški br:
- 3582365 - 62
- Oznaka:
- 3273622
- EAN:
- 4055626667423
Phoenix Contact 3273622 razdjelni blok zelena 8 kom.
300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelni blok |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 3273622 |
| Sadržaj | 8 kom. |
| Tip | PTFIX 10/12X4-NS35 GN |
| dim. | (Š x V x D) 28.6 x 58.1 x 30.4 mm |
| Širina | 28.6 mm |
| Visina | 58.1 mm |
| Dubina | 30.4 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.