Phoenix Contact 3273836 razdjelni blok plava boja 8 kom.
- Kataloški br:
- 3582300 - 62
- Oznaka:
- 3273836
- EAN:
- 4055626714554
- Kataloški br:
- 3582300 - 62
- Oznaka:
- 3273836
- EAN:
- 4055626714554
Phoenix Contact 3273836 razdjelni blok plava boja 8 kom.
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelni blok |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3273836 |
| Sadržaj | 8 kom. |
| Tip | PTFIX 18X4 BU |
| dim. | (Š x V x D) 55.4 x 28.6 x 21.7 mm |
| Širina | 55.4 mm |
| Visina | 28.6 mm |
| Dubina | 21.7 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.