Phoenix Contact BC 71,6 DKL S TRANS 2896128 poklopac za kućište 71.6 x 45 x 8 svijetlosiva (RAL 7035) 10 kom.
- Kataloški br:
- 3579589 - 62
- Oznaka:
- 2896128
- EAN:
- 4046356096539
- Kataloški br:
- 3579589 - 62
- Oznaka:
- 2896128
- EAN:
- 4046356096539
Phoenix Contact BC 71,6 DKL S TRANS 2896128 poklopac za kućište 71.6 x 45 x 8 svijetlosiva (RAL 7035) 10 kom.
78.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
78.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | poklopac za kućište |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Širina | 71.6 mm |
| Visina | 45 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 71.6 x 45 x 8 mm |
| Dubina | 8 mm |
| Tip | BC 71,6 DKL S TRANS |
| Colour | Grey |
| Width | 71.6 mm |
| Height | 45 mm |
| Depth | 8 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Material | Other |
| Type of enclosure | Closed |
| With integrated PCB-mounting connection system | FALSE |
| Housing connectable | FALSE |
| Suitable for rail mounting | FALSE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Surface finishing | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.