Phoenix Contact DMCV 1,5/ 3-G1F-3,5-LR P26THR osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
- Kataloški br:
- 3577357 - 62
- Oznaka:
- 1874166
- Kataloški br:
- 3577357 - 62
- Oznaka:
- 1874166
Phoenix Contact DMCV 1,5/ 3-G1F-3,5-LR P26THR osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Ukupan broj polova | |
| Nazivna struja - zaokružena | |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1874166 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | DMCV 1,5/ 3-G1F-3,5-LR P26THR |
| dim. | |
| RoHS-konforno | |
| Boja kućišta | crna |
| Nazivni napon | 160 V |
| Housing colour | Black |
| Rated voltage | 160 V |
| Number of poles | 6 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.4 mm |
| Length pin | 2.6 mm |
| Modular spacing connections | 3.5 mm |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 3.5 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 8 A |
Opis
Opis
Osnovna traka za PCB, nazivni presjek: 1,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 8 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: kositar, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 6, broj redova: 2, broj polova: 3, broj terminala: 6, obitelj proizvoda: DMCV 1.5/..-G1F-THR, razmak: 3,5 mm, montaža: THR lemljenje / valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 2,6 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON DFMC 1.5, orijentacija spojne površine: standardna, zaključavanje: zasun, vrsta montaže: navojna prirubnica za zaključavanje i otpuštanje, vrsta pakiranja: pakirano u kartonu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.