Phoenix Contact FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9 kutija za optičke kablove
- Kataloški br:
- 3452244 - 62
- Oznaka:
- 1019700
- EAN:
- 4055626701097
- Kataloški br:
- 3452244 - 62
- Oznaka:
- 1019700
- EAN:
- 4055626701097
Phoenix Contact FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9 kutija za optičke kablove
845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutija za optičke kablove |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 130 mm |
| Dubina | 115 mm |
| Width | 40 mm |
| Height | 130 mm |
| Depth | 115 mm |
| Fibre type | Other |
| With housing | TRUE |
| With pigtails | TRUE |
| With front plate | TRUE |
| With number of couplings/adaptors | 6 |
| Type of connector external | SC duplex |
Opis
Opis
Spojna kutija, dizajn: modul za DIN šinu, klasa zaštite: IP20, materijal: metal, vrsta priključka: spajanje, izlaz kabela: gornji i donji, veličina kućišta: 1, boja: siva, Ethernet
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.