Phoenix Contact ICS50-B100X98-V-V-7035 1076998 donji dio kućišta 50.1 x 100 x 108.35 svijetlosiva (RAL 7035) 10 kom.
- Kataloški br:
- 3563075 - 62
- Oznaka:
- 1076998
- EAN:
- 4055626785882
- Kataloški br:
- 3563075 - 62
- Oznaka:
- 1076998
- EAN:
- 4055626785882
Phoenix Contact ICS50-B100X98-V-V-7035 1076998 donji dio kućišta 50.1 x 100 x 108.35 svijetlosiva (RAL 7035) 10 kom.
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | donji dio kućišta |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Širina | 50.1 mm |
| Visina | 100 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 50.1 x 100 x 108.35 mm |
| Dubina | 108.35 mm |
| Tip | ICS50-B100X98-V-V-7035 |
Opis
Opis
Kućište za DIN šinu, donji dio kućišta s metalnim nožnim zatvaračem, razina 1: s ventilacijskim otvorima, širina: 50,1 mm, visina: 100 mm, dubina: 108,35 mm, boja: svijetlosiva (slično RAL 7035), poprečni spoj: konektor za DIN šinu (opcionalno), broj polova u poprečnom konektoru: 8
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.