Phoenix Contact kućište utiča za tiskanu pločicu MC Ukupan broj polova 2 Raster: 3.50 mm 1727566 250 kom.
- Kataloški br:
- 3476222 - 62
- Oznaka:
- 1727566
- EAN:
- 4046356134774
- Kataloški br:
- 3476222 - 62
- Oznaka:
- 1727566
- EAN:
- 4046356134774
Phoenix Contact kućište utiča za tiskanu pločicu MC Ukupan broj polova 2 Raster: 3.50 mm 1727566 250 kom.
1,065.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 250 kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište utiča za tiskanu pločicu |
| Konstrukcija | ugradbeni muški konektor, horizontalni |
| Broj redova | 1 |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Serija | MC |
| Određene značajke | s zaključavanjem vijcima s poteznom čahurom |
| RM | 3.50 mm |
| Broj polova po redu | 2 |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Širina | 17.30 mm |
| Nazivna struja | 8 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 8 A |
| Sadržaj | 250 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 9.20 x 17.30 x 10.65 mm |
| Priključak | otisak |
| Proizvođač-br. dijela | 1727566 |
| Boja | crna |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Kontaktni materijal | pocinkovano |
| Nazivni napon | 160 V |
| Visina | 10.65 mm |
| Dužina | 9.20 mm |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Tip | MC 1,5/ 2-GF-3,5 BK |
Opis
Opis
Kućište razvodne kutije, nazivna struja: 8 A, broj polova: 2, razmak: 3,5 mm, boja: crna, kontaktna površina: kositar
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.