Phoenix Contact MCV 1,5/ 2-G-3,81 P20 THRR32 osnovna letva tiskane ploče 200 kom.
- Kataloški br:
- 3576220 - 62
- Oznaka:
- 1825665
- Kataloški br:
- 3576220 - 62
- Oznaka:
- 1825665
Phoenix Contact MCV 1,5/ 2-G-3,81 P20 THRR32 osnovna letva tiskane ploče 200 kom.
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 200 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Ukupan broj polova | |
| Nazivna struja - zaokružena | |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1825665 |
| Sadržaj | 200 kom. |
| Tip | MCV 1,5/ 2-G-3,81 P20 THRR32 |
| dim. | |
| RoHS-konforno | |
| Boja kućišta | crna |
| Nazivni napon | 160 V |
| Housing colour | Black |
| Rated voltage | 160 V |
| Number of poles | 2 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.4 mm |
| Length pin | 2 mm |
| Modular spacing connections | 3.81 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Other |
| Modular spacing contacts | 3.81 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 8 A |
Opis
Opis
Osnovna traka za PCB, nazivni presjek: 1,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 8 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: kositar, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 2, broj redova: 1, broj polova: 2, broj priključaka: 2, obitelj proizvoda: MCV 1.5/..-G-THR, korak: 3,81 mm, montaža: THR lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 2 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON MC 1.5, orijentacija spojne površine: standardna, zaključavanje: nema, vrsta montaže: nema, vrsta pakiranja: traka širine 32 mm. Korisničke informacije i preporuke za dizajn za tehnologiju reflow kroz rupu mogu se pronaći pod: Preuzimanja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.