Phoenix Contact MDSTBVA 2,5/10-G osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
- Kataloški br:
- 3576795 - 62
- Oznaka:
- 1845866
- Kataloški br:
- 3576795 - 62
- Oznaka:
- 1845866
Phoenix Contact MDSTBVA 2,5/10-G osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
1,710.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,710.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Ukupan broj polova | |
| Nazivna struja - zaokružena | |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1845866 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | MDSTBVA 2,5/10-G |
| dim. | |
| RoHS-konforno | |
| Boja kućišta | zelena |
| Nazivni napon | 320 V |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 320 V |
| Number of poles | 20 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.4 mm |
| Length pin | 3.9 mm |
| Modular spacing connections | 5 mm |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 5 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 10 A |
Opis
Opis
Osnovna traka za PCB, nazivni presjek: 2,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 10 A, nazivni napon (III/2): 320 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 20, broj redova: 2, broj polova: 10, broj priključaka: 20, obitelj proizvoda: MDSTBVA 2.5/..-G, korak: 5 mm, montaža: valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 3,9 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON MSTB 2.5, orijentacija spojne površine: standardna, zaključavanje: nema, vrsta montaže: nema, vrsta pakiranja: pakirano u kartonu. U kombinaciji s dijelovima konektora MVSTB ili FKCV, mora se koristiti jedan MVSTBW (ili FKCVW) i jedan MVSTBR (ili FKCVW) konektor. za korištenje FKCVR-). Kombinacija s dijelovima konektora TMSTBP nije moguća!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.