Phoenix Contact ME-IO 18,8 EB 10U TBUS 7035 1103440 donji dio kućišta 18.9 x 120.6 x 82.85 svijetlosiva (RAL 7035) 10 St
- Kataloški br:
- 3563817 - 62
- Oznaka:
- 1103440
- EAN:
- 4055626966601
- Kataloški br:
- 3563817 - 62
- Oznaka:
- 1103440
- EAN:
- 4055626966601
Phoenix Contact ME-IO 18,8 EB 10U TBUS 7035 1103440 donji dio kućišta 18.9 x 120.6 x 82.85 svijetlosiva (RAL 7035) 10 St
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | donji dio kućišta |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Širina | 18.9 mm |
| Visina | 120.6 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 18.9 x 120.6 x 82.85 mm |
| Dubina | 82.85 mm |
| Tip | ME-IO 18,8 EB 10U TBUS 7035 |
Opis
Opis
Kućište za DIN šinu, podnožje kućišta s metalnim zasunom, s ventilacijskim otvorima, širina: 18,9 mm, visina: 120,6 mm, dubina: 82,85 mm, boja: svijetlo siva (slično RAL 7035), poprečni spoj: konektor za DIN šinu (opcionalno), broj polova poprečnog spoja: 5 ili 8
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.