Phoenix Contact ME-IO 56,4 EB 10U TBUS 7035 1159013 donji dio kućišta 56.88 x 120.6 x 82.85 svijetlosiva (RAL 7035) 10 S
- Kataloški br:
- 3565615 - 62
- Oznaka:
- 1159013
- EAN:
- 4063151166519
- Kataloški br:
- 3565615 - 62
- Oznaka:
- 1159013
- EAN:
- 4063151166519
Phoenix Contact ME-IO 56,4 EB 10U TBUS 7035 1159013 donji dio kućišta 56.88 x 120.6 x 82.85 svijetlosiva (RAL 7035) 10 S
485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | donji dio kućišta |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Širina | 56.88 mm |
| Visina | 120.6 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 56.88 x 120.6 x 82.85 mm |
| Dubina | 82.85 mm |
| Tip | ME-IO 56,4 EB 10U TBUS 7035 |
| Colour | Grey |
| Width | 56.88 mm |
| Height | 120.6 mm |
| Depth | 82.85 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Material | Other |
| Type of enclosure | Closed |
| Housing connectable | FALSE |
| Surface finishing | Other |
Opis
Opis
Kućište za DIN šinu, donji dio kućišta s metalnim nožnim zatvaračem, s ventilacijskim otvorima, širina: 56,88 mm, visina: 120,6 mm, dubina: 82,85 mm, boja: svijetlo siva (slično RAL 7035), poprečni spoj: konektor za DIN šinu (opcionalno), broj polova poprečnog konektora: 5 ili 8
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.