Phoenix Contact NS 30/15 PERF 2000MM VPE 10 3240262 perforirano 2000 mm 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581494 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
- Kataloški br:
- 3581494 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
Phoenix Contact NS 30/15 PERF 2000MM VPE 10 3240262 perforirano 2000 mm 10 kom.
555.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
555.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke | perforirano |
| Dužina | 2000 mm |
| Visina | 15 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Tip | NS 30/15 PERF 2000MM VPE 10 |
| Height | 15 mm |
| Surface protection | Other |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Length | 2000 mm |
| Punch shape | Long-slot |
| Material | Steel |
| Drill hole distance centrically | 25 mm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.