Phoenix Contact SACB- 8/3-L-M16-M8 HD 1166980 sensorska/aktivatorska kutija M8 razdjelnik s metalnim navojem 1 kom.
- Kataloški br:
- 3453312 - 62
- Oznaka:
- 1166980
- EAN:
- 4063151184087
- Kataloški br:
- 3453312 - 62
- Oznaka:
- 1166980
- EAN:
- 4063151184087
Phoenix Contact SACB- 8/3-L-M16-M8 HD 1166980 sensorska/aktivatorska kutija M8 razdjelnik s metalnim navojem 1 kom.
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SACB- 8/3-L-M16-M8 HD |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Proizvođač-br. dijela | 1166980 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 27 mm |
| Širina | 30 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 27 mm |
| Operating temperature | -20-80 °C |
| With potential separation | FALSE |
| Operating voltage | 24-24 V |
| Explosion safety category for gas | Other |
| Explosion safety category for dust | Other |
| Material of contact surface | Other |
| Max. current carrying capacity per I/O signal | 6 A |
| Max. total current | 6 A |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| With LED indication | TRUE |
| Connection for NPN-sensors | FALSE |
| Number of channels per connector slot | 1 |
| Number of sensor-/actuator-slots | 8 |
| Type of branches for sensor-/actuator cables | M8 |
| Number of poles sensor/actuator slots | 3 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.