Phoenix Contact UCS SW 145-F AL 2203374 bočna stijenka 116 x 39.5 x 2 aluminij boja 10 kom.
- Kataloški br:
- 3578809 - 62
- Oznaka:
- 2203374
- EAN:
- 4055626459486
- Kataloški br:
- 3578809 - 62
- Oznaka:
- 2203374
- EAN:
- 4055626459486
Phoenix Contact UCS SW 145-F AL 2203374 bočna stijenka 116 x 39.5 x 2 aluminij boja 10 kom.
94.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
94.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bočna stijenka |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 116 mm |
| Visina | 39.5 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 116 x 39.5 x 2 mm |
| Dubina | 2 mm |
| Tip | UCS SW 145-F AL |
| Colour | Other |
| Width | 116 mm |
| Height | 39.5 mm |
| Depth | 2 mm |
| Material | Aluminium |
| Type of enclosure | Open |
| With integrated PCB-mounting connection system | FALSE |
| Housing connectable | FALSE |
| Suitable for rail mounting | FALSE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Surface finishing | Other |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.