Phoenix Contact UCS SW 195-F AL 2203380 bočna stijenka 166 x 39.5 x 2 aluminij boja 10 kom.
- Kataloški br:
- 3588315 - 62
- Oznaka:
- 2203380
- EAN:
- 4055626459707
- Kataloški br:
- 3588315 - 62
- Oznaka:
- 2203380
- EAN:
- 4055626459707
Phoenix Contact UCS SW 195-F AL 2203380 bočna stijenka 166 x 39.5 x 2 aluminij boja 10 kom.
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bočna stijenka |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 166 mm |
| Visina | 39.5 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 166 x 39.5 x 2 mm |
| Dubina | 2 mm |
| Tip | UCS SW 195-F AL |
| Colour | Other |
| Width | 166 mm |
| Height | 39.5 mm |
| Depth | 2 mm |
| Material | Aluminium |
| Type of enclosure | Open |
| With integrated PCB-mounting connection system | FALSE |
| Housing connectable | FALSE |
| Suitable for rail mounting | FALSE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Surface finishing | Other |
Opis
Opis
Bočna ploča, ravni dizajn, boja: aluminij, klasa zaštite: IP40, dimenzije: 166 x 39,5 x 2 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.