Phoenix Contact UCS SW 87-H AL 2203363 bočna stijenka 58 x 59.4 x 2 aluminij boja 20 kom.
- Kataloški br:
- 3578791 - 62
- Oznaka:
- 2203363
- EAN:
- 4055626459455
- Kataloški br:
- 3578791 - 62
- Oznaka:
- 2203363
- EAN:
- 4055626459455
Phoenix Contact UCS SW 87-H AL 2203363 bočna stijenka 58 x 59.4 x 2 aluminij boja 20 kom.
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bočna stijenka |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 59.4 mm |
| Sadržaj | 20 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 58 x 59.4 x 2 mm |
| Dubina | 2 mm |
| Tip | UCS SW 87-H AL |
| Colour | Other |
| Width | 58 mm |
| Height | 59.4 mm |
| Depth | 2 mm |
| Material | Aluminium |
| Type of enclosure | Open |
| With integrated PCB-mounting connection system | FALSE |
| Housing connectable | FALSE |
| Suitable for rail mounting | FALSE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Surface finishing | Other |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.