Picard BlackTec® 0032700-1000 bravarski čekić 1000 g 362 mm DIN 1041 1 kom.
- Kataloški br:
- 3376282 - 62
- Oznaka:
- 0032700-1000
- EAN:
- 4016671031706
- Kataloški br:
- 3376282 - 62
- Oznaka:
- 0032700-1000
- EAN:
- 4016671031706
Picard BlackTec® 0032700-1000 bravarski čekić 1000 g 362 mm DIN 1041 1 kom.
95.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bravarski čekić |
| Težina | 1000 g |
| Dužina | 362 mm |
| Materijal (Glava) | čelik |
| Materijal (Drška) | staklena vlakna |
| DIN standard | DIN 1041 |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 40 mm |
| Težina glave | 1000 g |
Opis
Opis
PICARD inženjerski čekić s PICARD 3-komponentnom ručkom za rad sa smanjenim vibracijama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- njemački oblik
- Glava crno plastificirana, zaštićena od korozije
- Izrađen od legiranog PICARD specijalnog čelika, pažljivo kaljen i poboljšan
- Staza i peraje izbrušeni, rubovi čisto slomljeni
- Čvrsta veza između glave i ručke pomoću 2-komponentnog ljepila
- 3-komponentna plastična ručka s unutarnjom jezgrom od stakloplastike, niske vibracije
- gumirana površina za držanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)