Piher PC16SH-10IP06104A2020ITA potenciometar s ugljičnim filmom 0.2 W 100 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463515 - 62
- Oznaka:
- PC16SH-10IP06104A2020ITA
- Kataloški br:
- 3463515 - 62
- Oznaka:
- PC16SH-10IP06104A2020ITA
Piher PC16SH-10IP06104A2020ITA potenciometar s ugljičnim filmom 0.2 W 100 kΩ 1 kom.
12.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 100 kΩ
- linearno
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | potenciometar s ugljičnim filmom |
| Otpor | 100 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.2 W |
| Granični napon | 250 V |
| RM | 5 mm |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PC16SH-10IP06104A2020ITA |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
| Certifikati | IEC 60529 |
Opis
Opis
Potis Mono linearni rotacijski prekidač
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Potenciometar s karbonskim filmom od 16 mm
- • s prekidačem
- • Klasa zaštite IP54 prema IEC 60529
- • Samogasivi materijal UL 94-V0
- • labava matica i podloška
Opseg isporuke
- PC16SH-10IP06104A2020ITA.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.