Piher PT15NH05-254A2020-S ugljični trimer linearno 0.25 W 250 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464912 - 62
- Oznaka:
- PT15NH05-254A2020-S
- Kataloški br:
- 3464912 - 62
- Oznaka:
- PT15NH05-254A2020-S
Piher PT15NH05-254A2020-S ugljični trimer linearno 0.25 W 250 kΩ 1 kom.
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugljični trimer |
| Otpor | 250 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.25 W |
| Granični napon | 250 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 6.0 mm |
| Visina | 21.5 mm |
| RM | 10 mm |
| dim. | (Š x V) 6.0 mm x 21.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PT15NH05-254A2020-S |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
Opis
Opis
Vertikalni trimer PT15Nh RM5/10mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Nosač izrađen od visokokvalitetne poliesterske folije
- • Potpuno zatvoreno kućište sprječava ulazak prašine, kolofonija i štiti od drugih štetnih utjecaja
- • Dvostruki mlin, dvostruki ležaj
- • visoka stabilnost omogućuje višestruku upotrebu kao slojevitog rotacijskog otpornika
- • Položaj mlinca vidljiv strelicom
- • otporno na sredstva za čišćenje, moguće ultrazvučno čišćenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.