Piher PT6KH-103A2020 ugljični trimer linearno 0.1 W 10 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464931 - 62
- Oznaka:
- PT6KH-103A2020
- Kataloški br:
- 3464931 - 62
- Oznaka:
- PT6KH-103A2020
Piher PT6KH-103A2020 ugljični trimer linearno 0.1 W 10 kΩ 1 kom.
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugljični trimer |
| Otpor | 10 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.1 W |
| Granični napon | 100 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 3.3 mm |
| RM | 5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PT6KH-103A2020 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
Opis
Opis
Vertikalni trimer PT6h RM2.5/5mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Nosač izrađen od visokokvalitetne poliesterske folije
- • Potpuno zatvoreno kućište sprječava ulazak prašine, kolofonija i štiti od drugih štetnih utjecaja
- • Dvostruki mlin, dvostruki ležaj
- • visoka stabilnost omogućuje višestruku upotrebu kao slojevitog rotacijskog otpornika
- • Položaj mlinca vidljiv strelicom
- • otporno na sredstva za čišćenje, moguće ultrazvučno čišćenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.