Platinet 46233 kabel za punjenje eMobility 5 m
- Kataloški br:
- 3532956 - 62
- Oznaka:
- 46233
- EAN:
- 5907595462334
- Kataloški br:
- 3532956 - 62
- Oznaka:
- 46233
- EAN:
- 5907595462334
Platinet 46233 kabel za punjenje eMobility 5 m
1,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna konstrukcija: Ima upravljačku kutiju s certifikatom IP66 i stoga je dobro zaštićena od prašine i vode.
- Pouzdan relej: Sadrži visokokvalitetni relej dizajniran za izdržljivost i dosljedne performanse.
- Daljinsko praćenje: Provjerite status punjenja putem Wi-Fi-ja.
- Upravljanje s bilo kojeg mjesta: Pokrenite ili zaustavite proces punjenja putem mobilne aplikacije.
- Bluetooth: Lokalno upravljanje bez Wi-Fi-ja.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za punjenje eMobility |
| Priključak A | CEE 32 A |
| Priključak B | tip 2 (IEC 62196-2) utikač |
| Broj faza | 3 faze |
| Način punjenja | mode 2 |
| Duljina kabela | 5 m |
| Nazivni napon | 230 V |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Vrsta zaštite | IP66 IP54 IP44 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +45 °C |
| Snaga punjenja | 22 kW |
| Struja punjenja | 32 A |
Opis
Opis
Informativni LCD zaslon: Prikazuje sve relevantne informacije o punjenju za jednostavno praćenje.
Fleksibilne postavke: Nudi mogućnost prilagodbe trenutnih postavki i zakazivanja sesija punjenja izravno s ekrana.
Zaštita od preostale struje tipa B za AC [30 mA] i DC [6 mA] struju curenja.
Nadzor prekomjerne struje: Automatski prati i intervenira ako struja premaši unaprijed postavljenu vrijednost za 20% ili 2A.
Nadzor napona: Alarm i zaštita u slučaju prenapona [većeg od 270 V] i podnapona [manjeg od 80 V].
Zaštita od uzemljenja: Alarm i zaštita za neuzemljene utičnice.
Nadzor temperature: Alarm za pregrijavanje i zaštita na 80 °C za upravljačku kutiju.
Ispitivanje dioda: Integrirano ispitivanje integriteta CP diode za sigurno punjenje.
Rješenje za zaglavljene releje: Nadzire relej radi mogućeg zaglavljivanja i time sprječava potencijalne sigurnosne rizike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Fleksibilne postavke: Nudi mogućnost prilagodbe trenutnih postavki i zakazivanja sesija punjenja izravno s ekrana.
Zaštita od preostale struje tipa B za AC [30 mA] i DC [6 mA] struju curenja.
Nadzor prekomjerne struje: Automatski prati i intervenira ako struja premaši unaprijed postavljenu vrijednost za 20% ili 2A.
Nadzor napona: Alarm i zaštita u slučaju prenapona [većeg od 270 V] i podnapona [manjeg od 80 V].
Zaštita od uzemljenja: Alarm i zaštita za neuzemljene utičnice.
Nadzor temperature: Alarm za pregrijavanje i zaštita na 80 °C za upravljačku kutiju.
Ispitivanje dioda: Integrirano ispitivanje integriteta CP diode za sigurno punjenje.
Rješenje za zaglavljene releje: Nadzire relej radi mogućeg zaglavljivanja i time sprječava potencijalne sigurnosne rizike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.