PNY grafička kartica Nvidia GeForce GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 RAM
- Kataloški br:
- 3413683 - 62
- Oznaka:
- VCG508016TFXPB1
- EAN:
- 751492794273
- Kataloški br:
- 3413683 - 62
- Oznaka:
- VCG508016TFXPB1
- EAN:
- 751492794273
PNY grafička kartica Nvidia GeForce GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 RAM
5,500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2295 MHz / GPU-Takt Boost 2617 MHzNvidia GeForceRTX 5080
- Sučelja 16 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5080 |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| GPU-takt | 2295 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2617 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 850 W |
| CUDA | da |
| Širina | 328.7 mm |
| Visina | 137.6 mm |
| Dubina | 59.6 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | NVIDIA G-Sync |
| VR podrška | da |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX 5080 |
| Boja | crna |
| Potrošnja energije (maks.) | 360 W |
| Broj slotova | 3 |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| Integrisan TV tjuner | ne |
| Dual Link DVI | ne |
| HDCP | da |
| Propusni opseg memorije (maks) | 960 GB/s |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)