PNY grafička kartica Nvidia Quadro RTX 5000 RTX PRO 5000 48 GB GDDR7 RAM
- Kataloški br:
- 3410387 - 62
- Oznaka:
- VCNRTXPRO5000-PB
- EAN:
- 3536403403454
- Kataloški br:
- 3410387 - 62
- Oznaka:
- VCNRTXPRO5000-PB
- EAN:
- 3536403403454
PNY grafička kartica Nvidia Quadro RTX 5000 RTX PRO 5000 48 GB GDDR7 RAM
18,220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost Nvidia QuadroRTX 5000
- Sučelja 48 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia Quadro |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5000 |
| Priključak za memoriju | 384 Bit |
| Radna memorija | 48 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | da |
| Širina | 266.7 mm |
| Visina | 111.8 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Broj DisplayPort-ova | 4 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Verzija grafičke kartice | RTX PRO 5000 |
| Boja | crna |
| Potrošnja energije (maks.) | 300 W |
| Broj slotova | 2 |
| Integrisan TV tjuner | ne |
| Dual Link DVI | ne |
| Propusni opseg memorije (maks) | 1344 GB/s |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)