PNY grafička kartica Nvidia RTX PRO 5000 Blackwell 72 GB GDDR7 RAM PCIe x16
- Kataloški br:
- 3556442 - 62
- Oznaka:
- VCNRTXPRO5000-72-PB
- EAN:
- 3536403407537
- Kataloški br:
- 3556442 - 62
- Oznaka:
- VCNRTXPRO5000-72-PB
- EAN:
- 3536403407537
PNY grafička kartica Nvidia RTX PRO 5000 Blackwell 72 GB GDDR7 RAM PCIe x16
27,530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27,530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 1200 MHz / GPU-Takt Boost 2500 GHzNvidiaRTX PRO 5000 Blackwell
- Sučelja 72 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX PRO 5000 Blackwell |
| Priključak za memoriju | 384 |
| Radna memorija | 72 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| GPU-takt | 1200 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2500 GHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | da |
| Hlađenje | aktivno |
| Potrebni priključci za struju | 1x 16-polni CEM 5 |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj DisplayPort-ova | 4 x |
| VR podrška | da |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
Opis
Opis
Podignite svoje profesionalne tijekove rada na višu razinu s NVIDIA RTX PRO™ 5000 72 GB Blackwell grafičkom karticom. Opremljen najnovijom NVIDIA arhitekturom i 72 GB brze GDDR7 memorije, ovaj GPU nudi iznimne performanse, grafiku i AI mogućnosti, što ga čini savršenim za profesionalce koji zahtijevaju najbolje. NVIDIA-ine tehnologije pokretane umjetnom inteligencijom omogućuju profesionalcima da ubrzaju svoje tijekove rada, ožive složene projekte i postignu impresivne rezultate – sve to uz besprijekorno obavljanje više zadataka istovremeno i poboljšanje suradnje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- NVIDIA Blackwell arhitektura
- 72 GB GDDR7 s ECC-om
- Kompatibilno s NVIDIA RTX PRO SYNC-om
- 4 x DisplayPort 2.1
- 14.080 CUDA® jezgri
- Maksimalna potrošnja energije 300 W
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)