PNY grafička kartica VCG507012TFXPB1 12 GB GDDR7 RAM
- Kataloški br:
- 3413687 - 62
- Oznaka:
- VCG507012TFXPB1
- EAN:
- 751492794471
- Kataloški br:
- 3413687 - 62
- Oznaka:
- VCG507012TFXPB1
- EAN:
- 751492794471
PNY grafička kartica VCG507012TFXPB1 12 GB GDDR7 RAM
3,240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2325 MHz / GPU-Takt Boost 2512 MHzRTX 5070
- Sučelja 12 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5070 |
| Priključak za memoriju | 192 Bit |
| Radna memorija | 12 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| GPU-takt | 2325 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2512 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 650 W |
| CUDA | da |
| Širina | 299.5 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 48 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| VR podrška | da |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX 5070 |
| Boja | crna |
| Potrošnja energije (maks.) | 250 W |
| Broj slotova | 2.4 |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| Integrisan TV tjuner | ne |
| Dual Link DVI | ne |
| Uključen strujni kabl | da |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
| Propusni opseg memorije (maks) | 672 GB/s |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)