Polar Grit X2 Pro sportski sat siva
- Kataloški br:
- 3533250 - 62
- Oznaka:
- 900110287
- EAN:
- 725882065144
- Kataloški br:
- 3533250 - 62
- Oznaka:
- 900110287
- EAN:
- 725882065144
Polar Grit X2 Pro sportski sat siva
2,155.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sportski digitalni zaslon osjetljiv na dodir 3,53 cm (1,39") AMOLED
- 454 x 454 piksela
- Vodootpornost: 10 ATM
- Mjerač ubrzavanja
- GPS BeiDou GLONASS Galileo Kvazi-Zenitni satelitski sustav (QZSS)
- Bluetooth 5.1
- Integrirana litij-polimerna (LiPo) baterija 488 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | Grit X2 Pro |
| Vrsta proizvoda | sportski sat |
| Funkcije | budilica štoperica vibracija vrijeme/datum brzina koraci visina/katovi trajanje spavanja okrugli/pace puls |
| Standby maks. | 10 d |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| Boja | siva |
| Boja kućišta | siva |
| Materijal kućišta | nehrđajući čelik |
| Boja (narukvica) | siva |
| Materijal (staklo) | safirno staklo |
| Kapacitet baterije | 488 mAh |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Rezolucija prikaza | 454 x 454 Pixel |
| Vodootpornost | 10 atm |
| Podržani mobilni operativni sustavi | Android™ Apple iOS® |
| Funkcije pulsa | ručni zglob |
| Težina | 79 g |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Bluetooth® | da |
| Širina | 48.6 mm |
| Zaslon (inči) | 1.39 palac |
| Integrirani GPS | da |
| Integrirani Glonass | da |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| GPU-takt | 275 MHz |
| Raspon radne temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| da | |
| Magnetometar | da |
| ne | |
| Praćenje aktivnosti | da |
| Trajanje baterije | 10 Tag(e) |
| USB port | da |
| Kontrola muzike | da |
| Kvalitet sna | da |
| Debljina materijala | 1.34 cm |
| BeiDou | da |
| Galileo | da |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | da |
| Alarm | da |
| Pozadinsko osvetljenje | da |
| da | |
| Štoperica | da |
| Uvek prikazano | da |
| Firmver se može nadograditi | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| Barometar | da |
| Kapacitet RAM memorije | 37 MB |
| Senzor ambijentalnog osvetljenja | da |
| Akcelerometar | da |
Opis
Opis
Polar Grit X2 Pro je robusni sat za vanjske aktivnosti vojne klase za istraživače i avanturiste, s visokotehnološkim alatima za apsolutno sigurnu navigaciju i performanse u bilo kojem okruženju.
Dvofrekventni GPS i offline karte osiguravaju da se nikada ne izgubite. Osim toga, AMOLED zaslon osjetljiv na dodir visoke rezolucije sa safirnim staklom otpornim na ogrebotine u okviru od nehrđajućeg čelika kristalno jasno prikazuje važne informacije – čak i u najtežim uvjetima.
Polar Elixir biosenzorske tehnologije, poput optičkog praćenja otkucaja srca, prate vaše vitalne znakove i reakciju vašeg tijela na kretanje i vanjske uvjete.
Polar Grit X2 Pro ima dugotrajnu bateriju i sveobuhvatan raspon alata za trening i oporavak. Ovaj nezamjenjivi sat za vanjske aktivnosti otvara potpuno nove perspektive o čudima ovog svijeta i vašeg tijela.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dvofrekventni GPS i offline karte osiguravaju da se nikada ne izgubite. Osim toga, AMOLED zaslon osjetljiv na dodir visoke rezolucije sa safirnim staklom otpornim na ogrebotine u okviru od nehrđajućeg čelika kristalno jasno prikazuje važne informacije – čak i u najtežim uvjetima.
Polar Elixir biosenzorske tehnologije, poput optičkog praćenja otkucaja srca, prate vaše vitalne znakove i reakciju vašeg tijela na kretanje i vanjske uvjete.
Polar Grit X2 Pro ima dugotrajnu bateriju i sveobuhvatan raspon alata za trening i oporavak. Ovaj nezamjenjivi sat za vanjske aktivnosti otvara potpuno nove perspektive o čudima ovog svijeta i vašeg tijela.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Način rada senzora pulsa
- Globalni navigacijski satelitski sustav
- Navigacija korak po korak koju omogućuje komoot
- Povratni trag
- Razdjelnik brda
- Profili rute i nadmorske visine
- Navođenje rute
- Povratak na početak
- Karte
- Planirane rute i navigacija putem navigacijskih mrvica
- Ultra dugo trajanje baterije
- Eliksir
- Dvofrekventni GPS
- Spavaj pametno
- Noćno punjenje
- Faze spavanja plus
- Noćna temperatura kože
- Spokojan
- Pro opterećenje treninga
- Izvori energije
- Snaga trčanja na zapešću
- FitSpark
- FuelWise
- Tjedni sažetak
- Mjerni podaci o plivanju
- Program za trčanje
- Brojač koraka
- Planer sezone
- Ciljevi treninga
- Jezične upute
- Optimizacija oporavka
- Vertikalna brzina i VAM
- Recovery Pro
- Visinomjeri
- Polarni tok
- Upravljanje glazbom
- Praćenje aktivnosti 24/7
Opseg isporuke
- Polar Grit X2 Pro
- Poseban USB-C kabel za punjenje i sinkronizaciju
- Upute za uporabu
- Dodatna narukvica za veličinu S
Komentar
Kompatibilni proizvodi - Polar H10/H9 senzor otkucaja srca, Polar Verity Sense/OH1 optički senzor pulsa - Kompatibilan sa svim uobičajenim BLE senzorima otkucaja srca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.