Polar Vantage V3 sportski sat crna
- Kataloški br:
- 3533248 - 62
- Oznaka:
- 900108890
- EAN:
- 725882064437
- Kataloški br:
- 3533248 - 62
- Oznaka:
- 900108890
- EAN:
- 725882064437
Polar Vantage V3 sportski sat crna
1,645.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pametni sat Digitalni zaslon osjetljiv na dodir 3,53 cm (1,39") AMOLED
- 454 x 454 piksela
- Akcelerometar za praćenje otkucaja srca
- GPS BeiDou GLONASS Galileo Kvazi-Zenitni satelitski sustav (QZSS)
- Bluetooth 5.1
- Integrirana litij-polimerna (LiPo) baterija 488 mAh 43 h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | Vantage V3 |
| Vrsta proizvoda | sportski sat |
| Funkcije | budilica koraci štoperica vibracija vrijeme/datum GPS brzina E-pošta obavijest obavijesti o pozivima i sms-ovima udaljenost zone otkucaja srca visina/katovi potrošnja kalorija |
| Standby maks. | 288 h |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| Boja | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Materijal kućišta | aluminij |
| Boja (narukvica) | crna |
| Materijal (staklo) | gorilla glass |
| Kapacitet baterije | 488 mAh |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Rezolucija prikaza | 454 x 454 Pixel |
| Vodootpornost | 5 atm |
| Podržani mobilni operativni sustavi | Android™ Apple iOS® |
| Funkcije pulsa | ručni zglob |
| Težina | 57 g |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 47.3 mm |
| Širina | 47.3 mm |
| Zaslon (inči) | 1.39 palac |
| Integrirani GPS | da |
| Integrirani Glonass | da |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Vrijeme pogona (maks.) | 43 h |
| GPU-takt | 275 MHz |
| Raspon radne temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Magnetometar | da |
| Trajanje baterije | 10 Tag(e) |
| USB port | da |
| Pređena daljina | da |
| Kvalitet sna | da |
| Debljina materijala | 1.35 cm |
| Tajmer | da |
| BeiDou | da |
| Galileo | da |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | da |
| Alarm | da |
| Pozadinsko osvetljenje | da |
| Štoperica | da |
| Uvek prikazano | da |
| Firmver se može nadograditi | da |
| Merač srčanog ritma | da |
| da | |
| da | |
| Barometar | da |
| Senzor ambijentalnog osvetljenja | da |
| Akcelerometar | da |
Opis
Opis
Ponašajte se kao sportaš.
S nizom biosenzora, AMOLED zaslonom, dvofrekventnim GPS-om, kartama i najopsežnijim rasponom značajki za trening i oporavak.
Što se tiče tržišnih performansi, Vantage V3 je najmoćniji Polar sat do sada. Zahvaljujući trajanju baterije od nekoliko dana s jednim punjenjem i potpuno novim senzorima
Za mjerenje EKG-a, SpO2 i temperature kože na zapešću, spremni ste za uspjeh s Polar Vantage V3, sportskim satom s funkcijama pametnog sata. Jer uspjeh je mjerljiv.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S nizom biosenzora, AMOLED zaslonom, dvofrekventnim GPS-om, kartama i najopsežnijim rasponom značajki za trening i oporavak.
Što se tiče tržišnih performansi, Vantage V3 je najmoćniji Polar sat do sada. Zahvaljujući trajanju baterije od nekoliko dana s jednim punjenjem i potpuno novim senzorima
Za mjerenje EKG-a, SpO2 i temperature kože na zapešću, spremni ste za uspjeh s Polar Vantage V3, sportskim satom s funkcijama pametnog sata. Jer uspjeh je mjerljiv.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- NOVO: Polarni eliksir™
- NOVO: Mjerenje zasićenosti kisikom
- NOVO: EKG mjerenje na zapešću
- NOVO: Mjerenje temperature kože noću
- NOVO: Polar Gen-4 EAR
- Trening:
- Pro opterećenje treninga
- Izvori energije
- Snaga trčanja na zapešću
- Indeks trčanja: Procjena VO2max
- Mjerni podaci o plivanju (uključujući barometar)
- FitSpark™ Dnevne, personalizirane upute za vježbanje
- FuelWise™ pametni pomoćnik za energiju
- Glasovno navođenje
- NOVO: Vodič za rad i odmor
- Testovi:
- Test oporavka noge
- Test kondicije
- Test performansi hodanja, trčanja i bicikliranja
- Ortostatski test
- NOVO: Ortostatski test na zapešću
- Spavanje i oporavak:
- Noćno punjenje™
- SleepPulsStages™
- SleepWise™
- Recovery Pro™
- Aktivnost i dobrobit:
- Inteligentno mjerenje otkucaja srca i praćenje aktivnosti 24/7
- Serene™ vježba disanja
- Pametne značajke
- Upravljanje glazbom
- Push obavijest
- Informacije o vremenu
- Widgeti za brzi pristup
- Preko 150 sportova
- Vanjski:
- NOVO: Izvanmrežne karte
- Povratak na stranicu
- Navođenje rute i uvoz iz Komoota
- Razdjelnik brda
- Profil rute i nadmorske visine
- Navođenje rute
- Natrag na početak
- Istaknuti dizajn i tehnologija:
- AMOLED zaslon visoke rezolucije s Gorilla Glass 3.0 zaslonom osjetljivim na dodir
- 5 bočnih tipki protiv klizanja
- NOVO: Svjetiljka
- Brzi CPU s 275 MHz
- Memorija s 37 MB
- Kapacitet pohrane 32 GB
- GPS: Dvopojasni / A-GPS / Opcija uštede energije
- Bluetooth 5.1
- Lagana težina: 57 grama s remenom, 39 grama bez remena
- zamjenjivi remeni od 22 mm
- Vojni standard MIL-STD-810G (ispitivanje otpornosti na temperaturu, udarce i vlagu)
- Vodootpornost (WR 50)
- Način rada Ne uznemiravaj
- Haptički alarm s funkcijom odgode alarma
- Štoperica, intervalni mjerač vremena i odbrojavanje vremena
Opseg isporuke
- Polar Vantage V3
- Poseban USB-C kabel za punjenje i sinkronizaciju
- Upute za uporabu
- Dodatna narukvica za veličinu S
Komentar
Kompatibilni proizvodi - Polar H10/H9 senzor otkucaja srca, Polar Verity Sense/OH1 optički senzor pulsa - Kompatibilan sa svim uobičajenim BLE senzorima otkucaja srca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.