Polymaker 70259 3D pisač filament PC-PBT otporan na toplinu, otporan na udarce, kemijski otporan 2.85 mm 1000 g prirodna
- Kataloški br:
- 3132486 - 62
- Oznaka:
- 70259
- EAN:
- 6938936702597
- Kataloški br:
- 3132486 - 62
- Oznaka:
- 70259
- EAN:
- 6938936702597
Polymaker 70259 3D pisač filament PC-PBT otporan na toplinu, otporan na udarce, kemijski otporan 2.85 mm 1000 g prirodna
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dobra otpornost na toplinu
- Žilavost na niskim temperaturama (-30°C)
- Dobra kemijska otpornost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PC-PBT |
| Osobina materijala filamenta | otporan na toplinu otporan na udarce kemijski otporan |
| Ø filamenta | 2.85 mm |
| Boja fialmenta | prirodna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 260 °C |
| Temperatura printanja | 280 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker™ PC-PBT je mješavina PC/PBT polimera koja nudi dobru otpornost na toplinu.
Međutim, njihova glavna značajka je žilavost na niskim temperaturama (-30°C), gdje bi ostale plastike postale krte.
Polymaker PC-PBT također ima dobru kemijsku otpornost i njegova svojstva ga čine idealnim za vanjske dijelove automobila kao što su branici, nosači krovnih nosača ili ručke na vratima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Međutim, njihova glavna značajka je žilavost na niskim temperaturama (-30°C), gdje bi ostale plastike postale krte.
Polymaker PC-PBT također ima dobru kemijsku otpornost i njegova svojstva ga čine idealnim za vanjske dijelove automobila kao što su branici, nosači krovnih nosača ili ručke na vratima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.