Polymaker CA02021 Panchroma™ Starlight 3D pisač filament PLA višebojni, promjena boje 1.75 mm 1000 g Starlight Neptune,
- Kataloški br:
- 3399360 - 62
- Oznaka:
- CA02021
- EAN:
- 6938936715771
- Kataloški br:
- 3399360 - 62
- Oznaka:
- CA02021
- EAN:
- 6938936715771
Polymaker CA02021 Panchroma™ Starlight 3D pisač filament PLA višebojni, promjena boje 1.75 mm 1000 g Starlight Neptune,
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svjetlucavi efekt
- Promjena boje ovisno o refleksiji svjetlosti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | višebojni promjena boje |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | Starlight Neptune plava boja |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Starlight PLA je visokokvalitetni PLA dizajniran za pouzdanost i jednostavan ispis.
Serija Starlight sadrži vrlo fini puder koji stvara svjetlucavi efekt. Starlight filament pokazuje efekt promjene boje ovisno o refleksiji svjetlosti.
Panchroma™ Starlight PLA se prije zvao PolyLite™ Starlight PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Serija Starlight sadrži vrlo fini puder koji stvara svjetlucavi efekt. Starlight filament pokazuje efekt promjene boje ovisno o refleksiji svjetlosti.
Panchroma™ Starlight PLA se prije zvao PolyLite™ Starlight PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Možete li koristiti mlaznicu od 0,4 mm sa Starlight PLA? Kratak odgovor je DA. Za razliku od Galaxy PLA serije, koja sadrži prave šljokice koje mogu povećati rizik od začepljenja mlaznice od 0,4 mm, Starlight PLA sadrži vrlo fini prah koji stvara svjetlucavi efekt. Ovaj prah ne povećava rizik od začepljenja mlaznice od 0,4 mm i nije abrazivan. NAPOMENA: Neki su korisnici čak uspješno koristili mlaznicu od 0,2 mm sa Starlight PLA.
Sistemski zahtjevi
- Prilikom ispisa potrebna je mlaznica promjera 0,4 mm ili većeg.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.