Polymaker CA02026 Panchroma™ Galaxy 3D pisač filament PLA, PLA svjetlucavi višebojni 1.75 mm 1000 g tamno zelena, tamnoz
- Kataloški br:
- 3399247 - 62
- Oznaka:
- CA02026
- EAN:
- 6938936714682
- Kataloški br:
- 3399247 - 62
- Oznaka:
- CA02026
- EAN:
- 6938936714682
Polymaker CA02026 Panchroma™ Galaxy 3D pisač filament PLA, PLA svjetlucavi višebojni 1.75 mm 1000 g tamno zelena, tamnoz
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tamne boje
- srebrne aluminijske mrlje
- pjenušavo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA PLA svjetlucavi |
| Osobina materijala filamenta | višebojni |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | tamno zelena tamnozelena |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Galaxy PLA filament prikazuje nevjerojatno tamne boje koje se lijepo kontrastiraju sa srebrnim aluminijskim točkicama.
(Prije poznat kao PolyLite™ Galaxy PLA.)
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
(Prije poznat kao PolyLite™ Galaxy PLA.)
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Aluminijske čestice povećavaju vjerojatnost začepljenja. Kako biste izbjegli začepljenje, koristite mlaznicu promjera 0,6 mm ili većeg.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.