Polymaker CA03015 Panchroma™ Silk 3D pisač filament PLA svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399386 - 62
- Oznaka:
- CA03015
- EAN:
- 6938936715641
- Kataloški br:
- 3399386 - 62
- Oznaka:
- CA03015
- EAN:
- 6938936715641
Polymaker CA03015 Panchroma™ Silk 3D pisač filament PLA svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g crvena 1 kom.
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- svilenkasto sjajan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | svilenkasti sjaj |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crvena |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Polymaker Panchroma™ Silk PLA stvara impresivne otiske koji imaju svilenkasti sjaj i blago su prozirni.
S ovom vrstom filamenta nije potrebno bojanje jer je prirodni izgled već vrlo zapanjujući.
Polymaker Panchroma™ Silk PLA ima ista izvrsna svojstva ispisa kao Panchroma™ PLA, ali s bojama visokog sjaja.
Panchroma™ Silk PLA se prije zvao PolyLite™ Silk PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S ovom vrstom filamenta nije potrebno bojanje jer je prirodni izgled već vrlo zapanjujući.
Polymaker Panchroma™ Silk PLA ima ista izvrsna svojstva ispisa kao Panchroma™ PLA, ali s bojama visokog sjaja.
Panchroma™ Silk PLA se prije zvao PolyLite™ Silk PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.