Polymaker CA04005 Panchroma™ Marble 3D pisač filament PLA izgled mramora, višebojni 1.75 mm 1000 g mramorna, bijela 1 St
- Kataloški br:
- 3399306 - 62
- Oznaka:
- CA04005
- EAN:
- 6938936714828
- Kataloški br:
- 3399306 - 62
- Oznaka:
- CA04005
- EAN:
- 6938936714828
Polymaker CA04005 Panchroma™ Marble 3D pisač filament PLA izgled mramora, višebojni 1.75 mm 1000 g mramorna, bijela 1 St
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- imitira izgled mramora
- pjegava površina
- jači od običnog PLA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | izgled mramora višebojni |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | mramorna bijela |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Marble je filament za 3D ispis na bazi bioplastike, dizajniran od temelja za stvaranje PLA sljedeće generacije, pružajući jednostavnost korištenja, kvalitetu ispisa, brzinu i pouzdanost.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Prilikom ispisa potrebna je mlaznica promjera 0,4 mm ili većeg.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.