Polymaker CA04045 Panchroma™ Dual Matte 3D pisač filament PLA višebojni, mat, manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g Fogg
- Kataloški br:
- 3399400 - 62
- Oznaka:
- CA04045
- EAN:
- 6938936715832
- Kataloški br:
- 3399400 - 62
- Oznaka:
- CA04045
- EAN:
- 6938936715832
Polymaker CA04045 Panchroma™ Dual Matte 3D pisač filament PLA višebojni, mat, manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g Fogg
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Promjena boje u dvije nijanse
- Mat boje
- Smanjeni sadržaj plastike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | višebojni mat manji sadržaj plastike |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | Foggy Orange siva narančasta |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Dual Matte PLA je filament za 3D ispis izrađen od bioplastike u kombinaciji s organskim materijalima.
Zbog nižeg udjela plastike, ovaj PLA je puno ekološki prihvatljiviji.
Panchroma™ Dual Matte PLA je nova generacija PLA koja nudi visoku upotrebljivost, kvalitetu ispisa, brzinu i pouzdanost.
Jednostavna obrada
Isti parametri kao i za PLA mogu se koristiti za postavke ispisa za Panchroma™ Dual Matte PLA. Funkcije prevjesa i premošćivanja mogu čak premašiti PLA.
Panchroma™ Dual Matte PLA može se obrađivati na bilo kojem 3D printeru temeljenom na ekstruziji.
To je održivi proizvod iz prirodnih izvora.
Panchroma™ Dual Matte PLA se prije zvao PolyTerra™ Dual PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zbog nižeg udjela plastike, ovaj PLA je puno ekološki prihvatljiviji.
Panchroma™ Dual Matte PLA je nova generacija PLA koja nudi visoku upotrebljivost, kvalitetu ispisa, brzinu i pouzdanost.
Jednostavna obrada
Isti parametri kao i za PLA mogu se koristiti za postavke ispisa za Panchroma™ Dual Matte PLA. Funkcije prevjesa i premošćivanja mogu čak premašiti PLA.
Panchroma™ Dual Matte PLA može se obrađivati na bilo kojem 3D printeru temeljenom na ekstruziji.
To je održivi proizvod iz prirodnih izvora.
Panchroma™ Dual Matte PLA se prije zvao PolyTerra™ Dual PLA.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Panchroma™ Matte PLA je nešto abrazivniji od običnog PLA.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.