Polymaker CA05009 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399323 - 62
- Oznaka:
- CA05009
- EAN:
- 6938936715450
- Kataloški br:
- 3399323 - 62
- Oznaka:
- CA05009
- EAN:
- 6938936715450
Polymaker CA05009 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g bijela 1 kom.
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- satenski završetak
- veća krutost
- PLA s povećanom otpornošću na udarce
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | satiniran visoka krutost |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | bijela |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Satin je poboljšani filament za 3D ispis na bazi bioplastike, dizajniran od temelja za stvaranje PLA sljedeće generacije, pružajući jednostavnost korištenja, kvalitetu ispisa, brzinu i pouzdanost.
Panchroma™ Satin PLA (PolyTerra™ PLA +) je PLA modificiran otpornošću na udarce koji povećava čvrstoću i trajnost Panchroma™ Matte (PolyTerra™ PLA) bez ugrožavanja njegove izvrsne tiskarske sposobnosti. Ovaj PLA s niskim stupnjem savijanja i visokom preciznošću ima polusjajnu površinu i prikladan je za praktične primjene gdje je potrebna veća čvrstoća.
Panchroma™ Satin PLA se prije zvao PolyTerra™ PLA+.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Panchroma™ Satin PLA (PolyTerra™ PLA +) je PLA modificiran otpornošću na udarce koji povećava čvrstoću i trajnost Panchroma™ Matte (PolyTerra™ PLA) bez ugrožavanja njegove izvrsne tiskarske sposobnosti. Ovaj PLA s niskim stupnjem savijanja i visokom preciznošću ima polusjajnu površinu i prikladan je za praktične primjene gdje je potrebna veća čvrstoća.
Panchroma™ Satin PLA se prije zvao PolyTerra™ PLA+.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.