Polymaker CA09002 Panchroma™ Dual Special 3D pisač filament PLA višebojni 1.75 mm 1000 g Yin-Yang, crna/bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399396 - 62
- Oznaka:
- CA09002
- EAN:
- 6938936714576
- Kataloški br:
- 3399396 - 62
- Oznaka:
- CA09002
- EAN:
- 6938936714576
Polymaker CA09002 Panchroma™ Dual Special 3D pisač filament PLA višebojni 1.75 mm 1000 g Yin-Yang, crna/bijela 1 kom.
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Višebojni filament
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA |
| Osobina materijala filamenta | višebojni |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | Yin-Yang crna/bijela |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Panchroma™ Dual Special PLA Yin-Yang filament je prekrasna mješavina Panchroma™ Galaxy crne i mramorno bijele boje.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Panchroma™ je nova obitelj inženjerskih polimernih spojeva koji sadrže PLA. Formule su optimizirane za svaku boju/površinu kako bi se osigurala optimalna estetika i mogućnost ispisa. Mogu se pouzdano ispisati na bilo kojem FFF/FDM 3D pisaču koristeći tipične PLA postavke.
Svi Panchroma™ proizvodi izrađeni su od PLA plastike, osim onih navedenih pod "Eksperimentalno".
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Na standardnim, starijim pisačima trebali biste ispisivati samo sporije.
Preporučujemo korištenje mlaznice od 0,4 mm ili veće kako biste izbjegli začepljenje.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.