Polymaker FB03001 Fiberon™ PETG-ESD 3D pisač filament PETG ESD siguran od elektrostatičkog pražnjenja 1.75 mm 500 g crna
- Kataloški br:
- 3399312 - 62
- Oznaka:
- FB03001
- EAN:
- 6938936714651
- Kataloški br:
- 3399312 - 62
- Oznaka:
- FB03001
- EAN:
- 6938936714651
Polymaker FB03001 Fiberon™ PETG-ESD 3D pisač filament PETG ESD siguran od elektrostatičkog pražnjenja 1.75 mm 500 g crna
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsna ispisivost
- Štiti od elektrostatičkog pražnjenja
- Isplativo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PETG ESD |
| Osobina materijala filamenta | siguran od elektrostatičkog pražnjenja |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 250 °C |
| Temperatura printanja | 290 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Fiberon™ PETG-ESD kombinira elektrostatičku disipaciju (ESD) s poboljšanom žilavošću. Fiberon™ PETG-ESD obogaćen je ugljikovim nanocjevčicama koje raspršuju elektrostatski naboj zahvaljujući vrlo niskom površinskom otporu. Ovo svojstvo štiti osjetljivu elektroniku tijekom sastavljanja ili ispisa elektroničkih kućišta.
Fiberon™ PETG-ESD se prije zvao PolyMax™ PETG-ESD.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o parametrima materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Fiberon™ PETG-ESD se prije zvao PolyMax™ PETG-ESD.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o parametrima materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Preporučuje se metalni hotend od 250˚C+
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.