Polymaker FB04002 Fiberon™ PETG-rCF08 3D pisač filament PETG-rCF ojačan karbonskim vlaknima, reciklirana karbonska vlakn
- Kataloški br:
- 3399431 - 62
- Oznaka:
- FB04002
- EAN:
- 6938936716143
- Kataloški br:
- 3399431 - 62
- Oznaka:
- FB04002
- EAN:
- 6938936716143
Polymaker FB04002 Fiberon™ PETG-rCF08 3D pisač filament PETG-rCF ojačan karbonskim vlaknima, reciklirana karbonska vlakn
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsna ispisivost
- Reciklirana karbonska vlakna
- Isplativo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PETG-rCF |
| Osobina materijala filamenta | ojačan karbonskim vlaknima reciklirana karbonska vlakna |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 240 °C |
| Temperatura printanja | 270 °C |
| Težina | 3000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Polymaker Fiberon™ PETG-rCF08 je PETG filament ojačan recikliranim ugljičnim vlaknima.
Nudi ispisivost i performanse PETG-a, a istovremeno poboljšava krutost ojačanjem od karbonskih vlakana. PETG-rCF08 nudi savršenu ravnotežu između cijene i funkcionalnosti, omogućujući vam brzu izradu izdržljivih i preciznih prototipova.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Nudi ispisivost i performanse PETG-a, a istovremeno poboljšava krutost ojačanjem od karbonskih vlakana. PETG-rCF08 nudi savršenu ravnotežu između cijene i funkcionalnosti, omogućujući vam brzu izradu izdržljivih i preciznih prototipova.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Očvrsnuta mlaznica
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.