Polymaker FG02002 Fiberon™ PA6-GF25 3D pisač filament PA6-GF ojačano staklenim vlaknima 1.75 mm 3000 g siva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399428 - 62
- Oznaka:
- FG02002
- EAN:
- 6938936716167
- Kataloški br:
- 3399428 - 62
- Oznaka:
- FG02002
- EAN:
- 6938936716167
Polymaker FG02002 Fiberon™ PA6-GF25 3D pisač filament PA6-GF ojačano staklenim vlaknima 1.75 mm 3000 g siva 1 kom.
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsna otpornost na toplinu
- Bez deformacija
- Izvrsna mehanička svojstva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PA6-GF |
| Osobina materijala filamenta | ojačano staklenim vlaknima |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | siva |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 280 °C |
| Temperatura printanja | 300 °C |
| Težina | 3000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Polymaker Fiberon™ PA6-GF25 je filament od PA6 (najlona 6) ojačan staklenim vlaknima.
Materijal pokazuje izvrsna toplinska i mehanička svojstva bez ugrožavanja prianjanja slojeva.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj filament se prije zvao PolyMide PA6-GF.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Materijal pokazuje izvrsna toplinska i mehanička svojstva bez ugrožavanja prianjanja slojeva.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj filament se prije zvao PolyMide PA6-GF.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Metalni hotend 280˚C+
Očvrsnuta mlaznica
Sušilica filamenta
Žarenje nakon tiska
Kondicioniranje vlage nakon žarenja
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.