Polymaker FG03002 Fiberon™ PA6-CF20 3D pisač filament PA6-CF ojačan karbonskim vlaknima 1.75 mm 3000 g crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399427 - 62
- Oznaka:
- FG03002
- EAN:
- 6938936716150
- Kataloški br:
- 3399427 - 62
- Oznaka:
- FG03002
- EAN:
- 6938936716150
Polymaker FG03002 Fiberon™ PA6-CF20 3D pisač filament PA6-CF ojačan karbonskim vlaknima 1.75 mm 3000 g crna 1 kom.
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsna otpornost na toplinu
- Bez deformacija
- Izvrsna mehanička svojstva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PA6-CF |
| Osobina materijala filamenta | ojačan karbonskim vlaknima |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 280 °C |
| Temperatura printanja | 300 °C |
| Težina | 3000 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Fiberon™ PA6-CF20 je filament od PA6 (najlona 6) ojačan ugljičnim vlaknima. Ojačanje karbonskim vlaknima pruža značajno poboljšanu krutost, čvrstoću i otpornost na toplinu s izvrsnim prianjanjem slojeva.
Fiberon™ PA6-CF20 ima istu izvrsnu formulu kao i PolyMide PA6-CF, iako se Fiberon™ PA6-CF20 može tiskati u nešto tamnijoj nijansi crne boje od svog prethodnika (PolyMide™ PA6-CF).
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Fiberon™ PA6-CF20 ima istu izvrsnu formulu kao i PolyMide PA6-CF, iako se Fiberon™ PA6-CF20 može tiskati u nešto tamnijoj nijansi crne boje od svog prethodnika (PolyMide™ PA6-CF).
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
PA6-CF20 je abrazivni filament.
Sistemski zahtjevi
- Metalni hotend 280˚C+
Očvrsnuta mlaznica
Sušilica filamenta
Kaljenje nakon tiska
Čuvajte na suhom mjestu i osušite prije ispisa.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.