Polymaker FG04001 Fiberon™ PA12-CF10 3D pisač filament PA12-CF ojačan karbonskim vlaknima 1.75 mm 500 g crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399311 - 62
- Oznaka:
- FG04001
- EAN:
- 6938936714637
- Kataloški br:
- 3399311 - 62
- Oznaka:
- FG04001
- EAN:
- 6938936714637
Polymaker FG04001 Fiberon™ PA12-CF10 3D pisač filament PA12-CF ojačan karbonskim vlaknima 1.75 mm 500 g crna 1 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Niska osjetljivost na vlagu
- Izvrsna površinska obrada
- Izvrsna dimenzijska stabilnost tijekom tiska
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PA12-CF |
| Osobina materijala filamenta | ojačan karbonskim vlaknima |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 280 °C |
| Temperatura printanja | 300 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Fiberon™ PA12-CF10 je dugolančani kopoliamidni filament ojačan ugljičnim vlaknima. Zahvaljujući svojoj kemijskoj strukturi, ovaj proizvod je manje osjetljiv na vlagu u usporedbi s materijalima na bazi PA6/66 i PA6 te ima bolja mehanička svojstva od materijala na bazi PA12. Osim toga, ojačanje karbonskim vlaknima i Warp-freeTM tehnologija poboljšavaju dimenzijsku stabilnost otisaka stvorenih ovim materijalom.
Fiberon™ PA12-CF10 ima istu izvrsnu formulu kao i PolyMide PA12-CF, iako se Fiberon™ PA12-CF10 može tiskati u nešto tamnijoj nijansi crne boje od svog prethodnika.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o parametrima materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Fiberon™ PA12-CF10 ima istu izvrsnu formulu kao i PolyMide PA12-CF, iako se Fiberon™ PA12-CF10 može tiskati u nešto tamnijoj nijansi crne boje od svog prethodnika.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o parametrima materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Metalni hotend 280˚C+
Očvrsnuta mlaznica
Sušilica filamenta
Kaljenje nakon tiska
Čuvati na suhom mjestu, osušiti prije ispisa
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.