Polymaker FL01001 Fiberon™ PET-CF17 3D pisač filament PET-CF ojačan karbonskim vlaknima, visoka krutost, otpornost na tr
- Kataloški br:
- 3399307 - 62
- Oznaka:
- FL01001
- EAN:
- 6938936714590
- Kataloški br:
- 3399307 - 62
- Oznaka:
- FL01001
- EAN:
- 6938936714590
Polymaker FL01001 Fiberon™ PET-CF17 3D pisač filament PET-CF ojačan karbonskim vlaknima, visoka krutost, otpornost na tr
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsna krutost
- Isplativo
- Čvrstoća puzanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PET-CF |
| Osobina materijala filamenta | ojačan karbonskim vlaknima visoka krutost otpornost na trajnu deformaciju |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 270 °C |
| Temperatura printanja | 300 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Polymaker Fiberon™ PET-CF17 je PET (polietilen tereftalat) filament ojačan ugljičnim vlaknima.
To je preferirani izbor za izradu kompozitnih materijala za 3D ispis zbog visokog modula elastičnosti, otpornosti na toplinu, otpornosti na vlagu i jednostavnosti ispisa.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
To je preferirani izbor za izradu kompozitnih materijala za 3D ispis zbog visokog modula elastičnosti, otpornosti na toplinu, otpornosti na vlagu i jednostavnosti ispisa.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Potpuno metalni hotend 270 ˚C+;
Očvrsnuta mlaznica;
Žarenje nakon tiska.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.